Županijsko natjecanje Čitanjem do zvijezda 2016.

Autor: Ivana Dokuš Komarica, 28. 2. 2016.

U ponedjeljak, 22. veljače  2016.  naša škola  bila je domaćin županijskom natjecanju „Čitanjem do zvijezda“. Na natjecanju je sudjelovalo jedanaest  škola, od čega se deset škola natjecalo u kvizu znanja, a šest škola se natjecalo s plakatom.

U nastavku pogledajte rezultate.

Na državno natjecanje u kvizu znanja plasirale su se dvije ekipe s istim brojem bodova (118 bodova):

1. OŠ Antun Nemčić Gostovinski Koprivnica (Mentor: Luca Matić)

(Sara Maljak, 7.b Marija Ferčec, 8.d,Marija Vugrinec, 8.d)

1.OŠ Grgura Karlovčana Đurđevac (Mentorice: Kristina Peršić, mag. educ. i Antonela Carek, prof. hrvatskoga jez.)

( Karlo Grgičin, 7.c, Luka Rogoz, 7.c, Angelika Marija Pejić, 8.b )

Slijede ih škole:

2. OŠ "Đuro Ester" Koprivnica (Dinko Majerus, 5.d, Katarina Sučević,8.b, Lea Danček, 8.b – 109 bodova (Mentor: Nataša Borščak)

3. OŠ Kloštar Podravski (Ema Domović, 7.r., Marija Petrić, 8.r., Martina Špiranec, 8. r. ) -106 boda (Mentor: Bernarda Ferderber)

4. OŠ Ljudevita Modeca Križevci (Ivana Vrbančić,8.b,Ana Kuharović,8.d, Gabriela Puškar,7.d – 105 bodova (Mentorice: Martina Iveković i Danijela Zagorec)

5.OŠ „Prof. Blaž Mađer „ Novigrad Podravski (Gabriela Jančec, Danijela Gabrić, Laura Presek – 98 bodova (Mentor: Dijana Bagarić)

6. OŠ Koprivnički Ivanec (Ivan Švegović, Dunja Galinec, Lana Bermanec) – 95 bodova (Mentor: Renata Glavica)

7. OŠ Ivan Lacković Croata Kalinovac (Marta Mikacinić, 8.r., Elena Zvonar, 6.r., Josipa Goll, 8.r.) - 93 (Mentor: Igor Radmilović)

8.OŠ Sidonije Rubido Erdödy Gornja Rijeka (Elena Đurinić, Petra Kos,Petra Šatvar) -75 bodova ( Mentor: Jelena Miklečić)

9.OŠ Molve (Helena Vincek, Lea Vršić, Karmen Đuroci) -74 boda (Mentor: Ana Molnar)

Na državno natjecanje s plakatom plasirali su se sljedeći učenici:

Karlo Grgičin, 7.c,  OŠ Grgura Karlovčana Đurđevac