Centar izvrsnosti Koprivničko križevačke županije za OŠ i SŠ

Autor: Ivana Dokuš Komarica, 27. 10. 2023.

Poštovani,

poradi što boljeg informiranja i lakšeg prikupljanja podataka objavljujemo zamolbu i pojašnjenje vezano za pokretanje rada Centara izvrsnosti Koprivničko-križevačke županije za učenike OŠ i SŠ.

Na kraju je  poveznica na forms za iskazivanje interesa za Centar izvrsnosti Koprivničko križevačke županije. Ovim putem vas obavještavamo da je poveznica namijenjena za učenike 4. – 8. razreda OŠ i  1.-5. razreda SŠ i popunjavanjem učenici iskazuju svoj interes.

Centar izvrsnosti se sastoji od nastave prirodnih predmeta (biologija, kemija i fizika) i matematike jer nam je želja povećati uspješnost tih predmeta u našoj županiji i popularizirati te predmete.

Centar izvrsnosti podijeljen je na tri nositelja – županijske gimnazije: Gimnaziju "Fran Galović" Koprivnica, Gimnaziju Ivana Zakmardija Dijankovečkoga Križevci i Gimnaziju dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac.

Jedan učenik može upisati više predmeta. Isto tako, ukoliko postoji interes za neke predmete koji nisu ponuđeni, ostavljena je mogućnost da učenici upišu koji bi to predmet bio.

Nastava će se održavati subotama od  sredine 11. mjeseca 2023. do  travnja 2024. te će biti prilagođena ostalim obvezama učenika.

Pohađanje Centra izvrsnosti financira Koprivničko-križevačka županija i besplatno je za sve učenike.

Učenicima se preporuča upis najbližeg centra svojem mjestu stanovanja.

Temeljem iskazanog interesa će biti izvršen izbor zainteresiranih izvrsnih nastavnika za rad u Centrima te napravljen vremenik rada, a učenici će dobiti informaciju o početku rada

Razrednici ili nastavnici navedenih nastavnih predmeta ili stručni suradnici podjeliti će učenicima poveznicu koju molim da popune najkasnije do 5.11.2023.

Poveznica: https://forms.office.com/e/LD0LQqk438

Za sva ostala pitanja na raspolaganju su vam Škole nositelji CI.

Hvala na pomoći!

CENTRI IZVRSNOSTI KOPRIVNIČKO KRIŽEVAČKE ŽUPANIJE