Pedagoginja

Djelatnost pedagog kao člana stručno-razvojne službe usmjerena je na unaprjeđenje svih sastavnica odgojno-obrazovnog rada škole. Pedagog radi s učiteljima, nastavnicima, učenicima i roditeljima. Osim toga surađuje s ravnateljem škole i stručnjacima koji rade u drugim institucijama, a povezane su sa školom (liječnici školske medicine, klinički psiholozi, psihijatri, socijalni radnici i drugi).

Branka Lazor

Socijalna radnica

Socijalni radnik jest stručni suradnik u školi koji se bavi ranim prepoznavanjem i prevencijom socijalnih rizika – vršnjačkog i obiteljskog nasilja, zanemarivanja, zlostavljanja, siromaštva i socijalne isključenosti.

Elvira Kiš Miklečić

Socijalna pedagoginja

Socijalni pedagog jest stručnjak koji se bavi prevencijom, detekcijom, dijagnosticiranjem, ranim intervencijama i tretmanom, procesuiranjem i brigom za djecu, mlade i odrasle osobe s rizikom za poremećaje ili s poremećajima u ponašanju, te njihovim socijalnim okruženjem.

Alina Pavičić